KONST / Litografier / Färgserigrafi 13524004
nr 1352 4004
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 61/75, daterad 1976, oramat löst blad. Bladets mått: 71x56 cm. Bladets mått: 106x79 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:38:10
1.000 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe